Ziua ta de naștere cu cortul Beach Tent Dining!

O ofertă specială pentru cei care vor să sărbătorească ziua de naștere pe plajă - dacă vă place sunetul mării, muzica live și mâncarea în aer liber - aveți șansa de a avea o sărbătoare în aer liber cu cortul! Dacă este ziua ta de naștere, vei primi pachetul redus parțial!

Dacă aveți dorințe speciale, echipa noastră va încerca să le pună în aplicare în viața reală, astfel încât să fiți mereu fericit și să nu uitați niciodată ziua dvs. de naștere la hotelul nostru. Pășiți pe țărmul cald al Mării Egee pentru o cină tradițională de tendință și obțineți o mică experiență exotică prin degustarea de mâncăruri egiptene autentice, echilibrate cu bucătăria proaspătă și aromată a Greciei.

Recomandarea noastră mică

Dacă aveți dorințe speciale, echipa noastră va încerca să le pună în aplicare în viața reală, astfel încât să fiți mereu fericit și să nu uitați niciodată ziua dvs. de naștere la hotelul nostru. Pășiți pe țărmul cald al Mării Egee pentru o cină tradițională de tendință și obțineți o mică experiență exotică prin degustarea de mâncăruri egiptene autentice, echilibrate cu bucătăria proaspătă și aromată a Greciei.

Începeți cu un ceai dulce de hibiscus înainte de a vizita stația de fabricare a pâinii. Meze calde și reci și dulciuri arabe oferă gusturi din aromele bogate ale regiunii, în timp ce dansatorii din buric, muzicienii, artiștii de foc și plimbările nocturne pe malul mării creează o experiență culturală de care se pot bucura chiar și tinerii călători.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *